2014 — Праздник в Испании — Incognito

6670 kilometrų- tiek „INCOGNITO“ ištvermingieji šokėjai įveikė, nuvykdami ir grįždami į saulėtąją Ispaniją, Costa Bravos kurortus, tarptautinį meno festivalį – konkursą „Celabration in Spain 2014“.

Festivalyje- konkurse , vykusiame didžiajame Lloret de Mar teatre, rungėsi šokėjai , gimnastai, dainininkai, ansambliai iš plataus pasaulio- Rusijos, Bulgarijos, Baltarusijos, Ispanijos, Ukrainos, Indonezijos, Italijos, Vokietijos, ir Lietuvą atstovavo meninės raiškos mokykla „INCOGNITO“ (vadovė Virginija Medžiaušienė). Atlikėjus vertino Ispanijos karališkosios muzikos akademijos dėstytojai, garsūs Ispanijoje flamenko šokėjai, garbės svečiai, miesto valdžios atstovai. Konkursas tęsėsi net 5 valandas, o rezultatus atlikėjai sužinojo už poros dienos vykusiame Gala koncerte.

„INCOGNITO“ šokėjai džiaugėsi tapę dviejų trečių vietų laureatais, apdovanoti taurėmis, įspūdingais asmeniniais diplomais ir mero prizu. Tai didelis įvertinimas, nes konkurencija buvo didelė, varžovai stiprūs, o ir į konkursą „INCOGNITO“ važiavo nepilnu sąstatu ( juk mūsų niekas neremia, o tiek kūrybinis, tiek organizacinis darbas gula tik ant vadovės pečių, o šokėjų finansavimas – tėvelių rūpestis…), tad kai iš 60 įvairių numerių, pasirodymų, pelnomos garbingos 3 vietos – nuotaika puiki.

Šokėjai ne tik sėkmingai sudalyvavo konkurse, bet ir daug pamatė: Slovėnijoje apžiūrėjo įspūdingus Postojna urvus, Barseloną, gėrėjosi garsiųjų grojančių fontanų galybe, aplankė Salvadoro Dali muziejų Figueres mieste, Santa Clotildos sodus, maudėsi šiltoje Viduržemio jūroje, paskanavo įvairių ispaniškų valgių, sužinojo, susipažino ir susirado daug draugų iš įvairių šalių. Kelionėje patirti įspūdžiai dar ilgai šildys incognitukų širdeles.